Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
149 postów 127 komentarzy

niebezpieczna wolność

Tomasz Sokolewicz - Działacz niepodległościowy. Współtwórca "Ucznia Polskiego", Federacji Młodzieży Szkolnej i Polskiej Armii Krajowej. Pedagog, manager i germanista. Ulubione motto: "Milsza mi niebezpieczna wolność niż bezpieczna niewola” Rafał Leszczyński XV

Proces krwawego Kociołka - Masakra 1970'

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ma winnych - wyroki jak za bójkę na sztachety

 

Idąc za radą „gaziety” postanowiłem porozmawiać z osobami, które przeżyły Holocaust. To chyba nie będzie błędem jeśli mój rozmówca będzie do tego kimś, kto również przeżył Masakrę 1970’. Mój wybór padł na Stanisława Kociołka.

I Sekretarza KW w Gdańsku spotkałem na sali sądowej otoczonego przyjaciółmi z WRON i pezetpeerowskiej generalicji. Niestety nie udzielił mi wywiadu. Towarzysze Kociołka rozpoznali we mnie „syna Macierewicza” i grozili mi „opłaceniem dolarami” do czego niestety nie doszło.

Stanisław Kociołek nie został skazany. Aby uniemożliwić skazanie postpeerlowscy prawnicy zastosowali w wyroku wybieg prawny polegający na zastosowaniu tego samego przepisu, który stosowany jest do udziału w bójkach na przykład na sztachety, gdzie nie ma przywódców, a co za tym idzie wyroki mogą być łagodniejsze. Sensem tego przepisu jest WYELIMINOWANIE sprawstwa kierowniczego.
Żaden z trzech (tak, to nie pomyłka, TRZECH) oskarżonych nie otrzymał wyroku skazującego na pobyt w więzieniu.
Dwóch oskarżonych skazano na 2 lata więzienia w zawieszeniu.

Zbrodniarz komunistyczny, generał Wojciech Jaruzelski nie był sądzony w ogóle.
Szef bandy gdańskiej, krwawy I sekretarz KW PZPR w Gdańsku Stanisław Kociołek został uniewinniony. Przewodniczącym składu sędziowskiego był sławny sędzia Małek.
Wyrok nie jest prawomocny.

 Artykuł ukazał się dzięki uprzejmości "Gazety Obywatelskiej", w której ukazał się po raz pierwszy. "Prawda jest ciekawa - Gazeta Obywatelska" do nabycia w salonach "Kolporter" i w każdym dobrym kiosku.

PS. 16.12.1970 o 23.15 Sekretarz KW PZPR Stanisław Kociołek wysłał telegram z rozkazem o użyciu broni - 19.04.2013 Sędzia Wojciech Małek przewodniczył rozprawie putynizującej zbrodniarzy.

Zdjęcie wprowadzające: Stanisław Kociołek I Sekretarz KW PZPR w Gdańsku nigdy nie odpowiedział za swoje zbrodnie (stoi, po prawej). Sąd pod przewodnictwem sędziego Wojciecha Małka.

 

"Zbrodnie komunistyczne hańbą sądów". Czy ktoś ma inne zdanie?

Komunistyczni zbrodniarze na ławie sądowej.. Ta ława jest bardzo krótka.

Stanisław Kociołek, zbrodniarz komunistyczny. Około 50 zabitych wg IPN, ponad 1.100 rannych, tysiące zniszczonych losów ludzkich.

Kociołkowa obiecuje mi manto.

Obok zbrodniarza pojawia się ta twarz...

Obok zbrodniarza...

---------------------------------

Artykuł ukazał się dzięki uprzejmości "Gazety Obywatelskiej", w której ukazał się po raz pierwszy. "Prawda jest ciekawa - Gazeta Obywatelska" do nabycia w salonach "Kolporter" i w każdym dobrym kiosku.

KOMENTARZE

 • "Kociołkowa obiecuje mi manto."
  Okazuje się, że komunistyczne kurwy są nadal nachalne i zuchwałe.

  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
 • @ Autor i panMarek 11:48:40
  1. Dałem 5 i zapraszam do przeczytania moich 2 blogów związanych personalnie ze zbrodniarzami :
  -
  USA – naród pomaga łapać morderców -Boston! PRL/RP władza kryje latami morderców!
  Szkoda czasu na pisanie o tym co dziś mamy, bo i Smoleńsk to też dla DEMOKRACJI to temat wspaniały! Nikt nie winien, a szmelcu Tupolewa nie zbieramy – takie ambitne władze mamy!

  - Jedni byli w grobach, w więzieniach, w szpitalach, ukrywali się, a ON ...
  Kazano nam zapomnieć, Że istniał „GRUDZIEŃ”, Że były represje, sądy I zabraniano o tym mówić.
  2. panie Marku - ja jestem ateistą i m.in. socjologiem religii , aprobuję "czułe" nazwanie komunistyczne "k....", ale niech Pan się
  nie popisuje tym "Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo", bo to źle o Panu świadczy!
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej