Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
149 postów 127 komentarzy

niebezpieczna wolność

Tomasz Sokolewicz - Działacz niepodległościowy. Współtwórca "Ucznia Polskiego", Federacji Młodzieży Szkolnej i Polskiej Armii Krajowej. Pedagog, manager i germanista. Ulubione motto: "Milsza mi niebezpieczna wolność niż bezpieczna niewola” Rafał Leszczyński XV

List do Ambasadora Izraela

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prywatny list do Pana Zvi Rav-Ner Ambasadora Izraela w Polsce w sprawie Sprawiedliwych Żydów i Sióstr Radwańskich Pan Zvi Rav-Ner Ambasador IzraelaSzanowny Panie,

W związku z naruszeniem moich uczuć religijnych jako katolika w czasie zawodów sportowych, w trakcie których siostry: Urszula i Agnieszka Radwańska reprezentujące Polskę zostały nazwane przez kibiców izraelskich „katolickimi sukami” oczekuję publicznych przeprosin i niezwłocznego wszczęcia śledztwa w sprawie wykrycia i ukarania sprawców tego incydentu.
Mam także nadzieję, że dotychczasowa praktyka rządu Izraela chroniącego morderców stalinowskich, a także zwykłych złodziei i oszustów przed wymiarem sprawiedliwości ulegnie za pańskiej kadencji zmianie.
Przykro mi, że obecne Rządy Izraela i Polski, oraz Prezydenci obu krajów tak mało robią na rzecz przyjaźni między naszymi narodami. Miliony Polaków zamordowanych przez bolszewików nie mają swoich Muzeów ani w Polsce, ani w Izraelu, a Żydzi, którzy ratowali życie Polakom w czasie Komunizmu pozostają nadal nieznani.

Niezrozumiałe jest, dlaczego sprawiedliwi Żydzi, którzy ratowali Polaków przed bolszewikami tak długo nie mogą doczekać się medali i zaszczytów z rąk zaprzyjaźnionego ze środowiskiem Żydów Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Łączę wyrazy oczekiwania na szybką odpowiedź

KOMENTARZE

 • Brak reakcji prezydenta i premiera dowodzi, że uważają swoje żony za suki!
  Prawdopodobnie, ambasador i premier Izraela uważają kobiety izraelskie za żydowskie suki - skoro nie widzą nic obraźliwego w nazywaniu kobiet "katolickimi sukami".
 • Autorze...
  Cenne to co Pan pisze,ale raczej nieosiagalne.Szczegolnie to:
  "Żydzi, którzy ratowali życie Polakom w czasie Komunizmu pozostają nadal nieznani"
  Ile musialo by usiasc na lawach oskarzonych bolszewickich zdrajcow,ktorzy jeszcze zyja,a ich potomkowie zajmuja wysokie stanowiska w rzadzie?
 • @
  Jak napisać list by mieć pewność, że na pewno nie otrzymamy nań odpowiedzi.

  Merytorycznie niby wszędzie racja, ale inicjatywa, którą autor się chwali jest szczytem nieudolności. Ważne tematy spłycane są do poziomu prostackiego przysrywania.
 • @ozimina2 19:21:39
  napisz więc lepiej i bardziej inteligentniej. Uważam , że list jest taki jaki być powinien. Inaczej z wyrachowanymi faszystami gadać nie ma sensu , bo i tak nie zrozumieją. Mają okazję pokazać tych żydowskich bohaterów i ich odznaczyć.
 • @zadziwiony 19:47:46
  Tak, jasne, już lecę pisać. A lamę w odwecie najlepiej opluć.
 • @ozimina2 20:16:40
  masz rację, lepiej zrobić tak jak Fibak
 • Panie Tomaszu,
  Trochę znam tamten sposób myślenia i nie jest nic dziwnego..

  To zwykły, żydowski stosunek do Świata.


  czasami, w wolnych chwilach, opisuję te makabryczne kombinacje starszych ponoć mądrzejszych.

  Fajnie Pan pisze, takich więcej to może będziemy mieć z górki :)

  Pozdrawiam,
  Jarek.

  (PW)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej