Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
149 postów 127 komentarzy

niebezpieczna wolność

Tomasz Sokolewicz - Działacz niepodległościowy. Współtwórca "Ucznia Polskiego", Federacji Młodzieży Szkolnej i Polskiej Armii Krajowej. Pedagog, manager i germanista. Ulubione motto: "Milsza mi niebezpieczna wolność niż bezpieczna niewola” Rafał Leszczyński XV

Promilitia działa w Krakowie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wiencej na rezerwa.nalega.na.kaske.pl pytajcie o Leszka

 

 

Krakowscy ZOMOwcy zamierzają pozwać Polskę za ciężką służbę. Mają już logo z flagą biało czerwoną i orłem, hymn ( „My pierwsza Brygada” się wie ) i ubeckich prawników ze stajni samej Brystygierowej. Pały były zdecydowanie za ciężkie, a legitymacje ZSMP i PZPR za kanciaste. Krew tryskająca z ludzi była śliska i niejeden funkcjonariusz przewrócił się i uszkodził nogie. Mundury też nie były gites - ze skóry to i krew i gówno łatwo by zmyć, szczególnie wódeczką. Buty były słabo podkute, Gwałcone kobiety czasem były chore na różne choroby i nikt nie powiedział, że szybki analek może skończyć się koniecznością brania anabolików. Jedzenie poza krakowskim KW PZPR także pozostawało wiele do życzenia, a tam mogli stołować się wyłącznie chłopaki z SB i oficerowie. Akcje uwiarygadniania agentury podczas których chłopacy z piątego KPN-SB pod okiem prowadzących dotkliwie bili, lżyli i w ogóle funkcjonariuszy, co fotografowali towarzysze z zabezpieczenia poza siniakami pozostawiło trwałe piętno na psychice i chono rze. Po akcjach byliśmy zmuszani do drukowania ulotek i wydawnictw nielegalnych i to bardzo szkodliwymy i brudnymi chemikaliami, bo chłopaki z sb nie miały czasu, bo kupowały za te dolary tereny zielone i firmy transportowe.

wiencej na rezerwa.nalega.na.kaske.pl pytajcie o Leszka Nie zapomnij kopsnąć na chore wnuczkie swoich procentów z PITA!

 

 

Artykuł ukazał się dzięki uprzejmości "Gazety Obywatelskiej", w której ukazał się po raz pierwszy. "Prawda jest ciekawa - Gazeta Obywatelska" do nabycia w salonach "Kolporter" i w każdym dobrym kiosku.

 

O fałszowaniu historii: //blogs.nowyekran.net/post/82739,pod-prad-macieja-gawlikowskiego

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej