Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
149 postów 127 komentarzy

niebezpieczna wolność

Tomasz Sokolewicz - Działacz niepodległościowy. Współtwórca "Ucznia Polskiego", Federacji Młodzieży Szkolnej i Polskiej Armii Krajowej. Pedagog, manager i germanista. Ulubione motto: "Milsza mi niebezpieczna wolność niż bezpieczna niewola” Rafał Leszczyński XV

Promilitia działa w Krakowie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wiencej na rezerwa.nalega.na.kaske.pl pytajcie o Leszka

 

 

Krakowscy ZOMOwcy zamierzają pozwać Polskę za ciężką służbę. Mają już logo z flagą biało czerwoną i orłem, hymn ( „My pierwsza Brygada” się wie ) i ubeckich prawników ze stajni samej Brystygierowej. Pały były zdecydowanie za ciężkie, a legitymacje ZSMP i PZPR za kanciaste. Krew tryskająca z ludzi była śliska i niejeden funkcjonariusz przewrócił się i uszkodził nogie. Mundury też nie były gites - ze skóry to i krew i gówno łatwo by zmyć, szczególnie wódeczką. Buty były słabo podkute, Gwałcone kobiety czasem były chore na różne choroby i nikt nie powiedział, że szybki analek może skończyć się koniecznością brania anabolików. Jedzenie poza krakowskim KW PZPR także pozostawało wiele do życzenia, a tam mogli stołować się wyłącznie chłopaki z SB i oficerowie. Akcje uwiarygadniania agentury podczas których chłopacy z piątego KPN-SB pod okiem prowadzących dotkliwie bili, lżyli i w ogóle funkcjonariuszy, co fotografowali towarzysze z zabezpieczenia poza siniakami pozostawiło trwałe piętno na psychice i chono rze. Po akcjach byliśmy zmuszani do drukowania ulotek i wydawnictw nielegalnych i to bardzo szkodliwymy i brudnymi chemikaliami, bo chłopaki z sb nie miały czasu, bo kupowały za te dolary tereny zielone i firmy transportowe.

wiencej na rezerwa.nalega.na.kaske.pl pytajcie o Leszka Nie zapomnij kopsnąć na chore wnuczkie swoich procentów z PITA!

 

 

Artykuł ukazał się dzięki uprzejmości "Gazety Obywatelskiej", w której ukazał się po raz pierwszy. "Prawda jest ciekawa - Gazeta Obywatelska" do nabycia w salonach "Kolporter" i w każdym dobrym kiosku.

 

O fałszowaniu historii: //blogs.nowyekran.net/post/82739,pod-prad-macieja-gawlikowskiego

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej