Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
149 postów 127 komentarzy

niebezpieczna wolność

Tomasz Sokolewicz - Działacz niepodległościowy. Współtwórca "Ucznia Polskiego", Federacji Młodzieży Szkolnej i Polskiej Armii Krajowej. Pedagog, manager i germanista. Ulubione motto: "Milsza mi niebezpieczna wolność niż bezpieczna niewola” Rafał Leszczyński XV

Leszek Moczulski kawalerem Orła Białego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po TW Bolku, TW Docencie i Bożenie Walter już 13 grudnia Prezydent RP Bronisław Komorowski udekoruje agenta SB TW Lecha najwyższym polskim odznaczeniem

Telewizja publiczna chce w dniach 12 i 13 grudnia przykryć stal gąsienic czołgów, huk helikopterów bojowych i wyjątkową brutalność ZOMO obrazem demonstracji rozbijanej pod koniec lat 80’ z milicyjnego filmu treningowego z komentarzem agentów SB i ich agentofili.

Wszystko to ma stworzyć wrażenie „ludzkiego” Stanu Wojennego. Z tragedii ma powstać groteska.

Jeśli oburza Cię ta manipulacja to udostępnij proszę to zdjęcie z tym komentarzem na swojej stronie. Może to jest sposób, aby ją uniemożliwić?

//www.facebook.com/photo.php?fbid=493833057313886&set=a.311504835546710.78159.215742378456290&type=1&theater

PROŚBA DO WSZYSTKICH: umieśćcie proszę to zdjęcie wraz z komentarzem na waszym profilu FB tak, aby wszyscy wasi znajomi je zobaczyli.

Wiadomość z ostatniej chwili: Prezydent RP Bronisław Komorowski chce udekorować agenta SB TW Lecha Roberta "Leszka" Moczulskiego Orderem Orła Białego w dniu 13.12.2012.

Wiadomość nie pochodzi ze 100% wiarygodnego Żródła. Pomimo braku pewności co do jej prawdziwości fakt dekorowania agentury jest bezsporny i obowiązek obywatelski nakazuje stanowczy protest.

 

 

UPDATE:  Członek oficjalnego, powołanego przez agenta SB TW Lecha Roberta „Leszka” Moczulskiego „komitetu obrony agentów” pod nazwą komitetu historycznego czy coś takiego, publicysta oficjalnego forum agentów i agentofili , reżyser i autor alternatywnej wizji historii, agentofil Maciej Gawlikowski próbuje mnie szantażować. Podobne listy z pogróżkami otrzymałem już wiele miesięcy temu od innych agentofili z kręgu TW Lecha: komunistycznego Nikodema Dyzmy Krzysztofa Króla i in. Podobnie jak wtedy publicznie oświadczam: „upubliczniajcie” wszystko natychmiast.

 11:03am

Maciej Gawlikowski

 

Chyba za głupi jesteś, żeby sam na to wpaść, więc słuchaj:

Za każde kłamstwo i oszczerstwo na mój temat, ujawnię jedną prawdziwą informację o twojej parszywej przeszłości i o parszywej przeszłości twojej ubeckiej, konfidenckiej rodzinki. Mam o czym pisać przez dłuugi czas.

I nie wyjdziesz na tym dobrze. Prawda zwycięży!

Ja nie atakuję pierwszy, ale skoro chcesz, to będziesz miał...

 

 

"Orzeł Biały" dla agenta SB TW Lecha Roberta "Leszka" Moczulskiego, sfałszowana historia dla mas

 

 

Czy Robert "Leszek" Moczulski TW Lech był płatnym agentem SB TW LECH? Odpowiadam: tak, to szpicel.

 

Czy Krzysztof Król, Mirosław Lewandowski, Maciej Gawlikowski są jego OFICJALNYM i zorganizowanymi, prawdopodobnie płatnymi agentofilami. Odpowiadam: tak.

 

Czy w wyniku zeznań Tomasza Sokolewicza kiedykolwiek ktokolwiek został aresztowany? Odpowiadam: nie.

Czy w wyniku zeznań Tomasza Sokolewicza jakiekolwiek tajne struktury zostały ujawnione? Odpowiadam: nie.

 

Z moich akt sprawy wynika niezbicie niezadowolenie SB z wyniku naszych przesłuchań, przeszukań i konfrontacji. Organom nie udało się zdobyć informacji na temat struktury organizacji i jej składu. Nie udało sie ustalić, gdzie i u kogo się ukrywałem, gdzie ukrywane były powielacze, kto wchodził w skład organizacji. Nie przeprowadzono żadnych dalszych aresztowań. Rozumiem, że dla agentury "to niemożliwe".. :)

KOMENTARZE

 • Bronisław Komorowski już dawno temu zhańbił urząd prezydenta RP, Wawel i Order Orła Białego
  "Prezydent RP Bronisław Komorowski chce udekorować agenta SB TW Lecha Roberta "Leszka" Moczulskiego Orderem Orła Białego w dniu 13.12.2012."

  On w swojej nienawiści i pogardzie do Polaków gotów jest pójść na każdą podłość! A doradców z kręgów bolszewickich, esbeckich agenturalnych ma w brut ... i ani jednego Brut_USA!

  http://normalny.nowyekran.pl/post/52870,bezkarnosc-rodzi-bezczelnosc

  http://www.iuve.pl/uploads/pics/ML110117_006a.jpg
  http://ukrytawladza.wordpress.com/2012/03/05/wislawa-szymborska-kolejny-syjonistyczny-autorytet/
 • Niestety w 1953 roku nie było mnie jeszcze na świecie
  więc nie mogłem wygłosić peanów żalu i podziwu dla zmarłego Wybitnego Działacza Socjalistycznego, Józefa Wissarionowicza Dżugaszwili, ksyw partyna Stalin, i w związku z tym nie spełniam warunku koniecznego do uzyskania Orderu Orła Białego.

  Chociaż z drugiej strony moż eto i lepiej. Być w Encyklopedii obok Szymborskiej, Bydoszewskiego i innych polakożerców, to przecież wstyd.
 • no to już te zdradliwe komusze bronki
  cienko srają jak wyciągają już takich zesklerociałych zdrajców...aby im przypiąc ,,blachę" ..dla bronka to odznaczenie nie ma żadnego znaczenia bo to w końcu nie jego ,,MAT RODNOJA "...
 • @janolsza 10:11:10
  do bronkowej kancelarii wysłałem z siedem e-maili z pytaniem czy szanowny pan prezydent BRONEK nadal twierdzi że w wielu przytoczonych przeze mnie sprawach państwo polskie ,,zdaje egzamin" ??? nie dostałem odpowiedzi na żadne pytanie ,zero ,null ...tymczasem od prezydenta OBAMY z BIAŁEGO DOMU właśnie przyszla odpowiedz na zadane pytaniwe sprawie katastrofy smoleńskiej ,nieważna treśc ...ważne że otrzymałem odpowiedz...i proszę teraz porównać !!! JAK JA MAM SZANOWAĆ BRONKA REZUNA jak to OBAMA szanuje bardziej mnie choć nie jestem obywatelem USA ..??? no jak BRONEK ...dotarło do ciebie ??? może ktoś ci doniesie ???
 • @grzech 10:34:41
  potwierdzeniem jego niewątpliwej wspólpracy z SB jest fakt iż sam wycofał się z zycia politycznego kompletnie...to tak nawiasem....
 • @val 10:19:07
  Zanim żyrandol zacznie się zastanawiać co ma zrobić, pewnie uśnie snem niesprawidliwego prezydenta. Czas aby wysłać tego śpiocha, na nauki do Obamy. Chociaż nie jestem fanem Obamy, jednak on poczuwa się aby odpowiedzieć na maile.
  Prezydent Komorowski jak widać olewa społeczeństwo...:-(((
 • @grzech 10:34:41
  Wystarczy obejrzec 'Nocną zmianę'. Żadne 'bezstronne opracowanie jego działalności' nie będzie się równać materiałowi filmowemu powstałemu na żywo.
 • @grzech 10:34:41
  Szkoda że takich jak Moczulski komuna jednak potrafiła uwikłać, na nic ofiara więzienia, prześladowania kiedy coś się jednak podpisze, donosi, informuje, rozmawia. Intelektualnie to jest KTOŚ. Widać wtedy nie dało się zachować czystej karty będąc wysoko w opozycji. Może lepiej było jednak zginąć honorowo, albo się wycofać, wyemigrować.

  Wolałbym zamiast KPN jednak RUCH NARODOWY od samego 1989 z otwarciem jednak i na tradycję piłsudczykowską.
 • Przypominam kilka moich blogów związanych z :lista wrogów większości narodu!
  Oto jeden z tytułów:
  "POSŁOWIE, SENATORZY SĄ JAK GOŁĘBIE, na ziemi nas się trzymają,
  A po wyborach jak w górę wzlecą to na nas srają"
  bo w 1996 roku uchwalili ustawę, dzięki której nie muszą w ogóle reagować na nasze:
  prośby, petycje, skargi - nawet nie muszą nam odpisywać!
  Po co nam tacy przedstawiciele, którzy widzą tylko siebie!

  Inicjatorami byli komuniści (SLD, PSL) ale „za” głosowali też ci ze słynnej Unii Wolności, KPN, UP, BBWR

  TYLKO 29 BYŁO PRZECIW TEJ USTAWIE, a pozostali, którzy się wstrzymali lub nie głosowali to też komunistom pomagali, bo karierowiczami się stali!
  Dzięki komunistom mamy dziś takie rządy, prokuratury, sądy, że dyktator Jaruzelski ze swa zgrają żyją ochraniani i przez PRZEWYCHOWANYCH w "INTERN - atach" czcią otaczani!
  Prosze wejść na ten blog tam w wykazie pod poz.247 jest L. Moczulski - zaliczam go do takich jak: Komorowski, Mazowiecki, Borusewicz, którzy zamiast przeciw głosowali za, lub się wstrzymywali od głosu bo im z tymi przywilejami było b. dobrze.

  W skrócie napiszę tak:
  Podła WRONa
  Znalazła wróbla Bronka,
  A że jego osobowość jest podła,
  To podobnym sobie daje Białego Orła!
 • @vortex 11:41:01
  to co napisałeś poniekąd wyjaśnia rolę jaka pełnisz od dawna na tym portalu ,i dobrze ,nie da się ukryć swego ,,pochodzenia" w dłuższym okresie czasu będac aktywnym tylko w jednym miejscu
 • Komenda kontratakuje
  Członek oficjalnego, powołanego przez agenta SB TW Lecha Roberta „Leszka” Moczulskiego „komitetu obrony agentów” pod nazwą komitetu historycznego czy coś takiego, publicysta oficjalnego forum agentów i agentofili , reżyser i autor alternatywnej wizji historii, agentofil Maciej Gawlikowski próbuje mnie szantażować. Podobne listy z pogróżkami otrzymałem już wiele miesięcy temu od innych agentofili z kręgu TW Lecha: komunistycznego Nikodema Dyzmy Krzysztofa Króla i in. Podobnie jak wtedy publicznie oświadczam: „upubliczniajcie” wszystko natychmiast.

  11:03am
  Maciej Gawlikowski

  Chyba za głupi jesteś, żeby sam na to wpaść, więc słuchaj:
  Za każde kłamstwo i oszczerstwo na mój temat, ujawnię jedną prawdziwą informację o twojej parszywej przeszłości i o parszywej przeszłości twojej ubeckiej, konfidenckiej rodzinki. Mam o czym pisać przez dłuugi czas.
  I nie wyjdziesz na tym dobrze. Prawda zwycięży!
  Ja nie atakuję pierwszy, ale skoro chcesz, to będziesz miał...
 • Czy Robert "Leszek" Moczulski był agentem SB?
  Byłem ostrzegany przed Moczulskim około 1983 roku. Jego zachowanie wobec Europejskiego Biura KPN, którym kierowałem nie było jednoznaczne. Lektura jego własnej książki "Autolustracja" jednak zamyka sprawę. Potwierdzeniem moich wniosków są wyroki polskich sądów i dalsza kariera konfidenta.

  Agent Moczulski opuścił niepilnowany więzienie tuż przed stanem wojennym, aby towarzyszyć żonie w operacji w znanym szpitalu. Po wprowadzeniu Stanu Wojennego wrócił dobrowolnie do więzienia.

  Radzę przeczytać "Lustrację". Szczególnie ubawiłem się informacjami, że laborantka Maria Moczulska (nie nie lekarz, laborantka..) ze szpitala w Mińsku Mazowieckim zarabiała na męża, córkę, zięcia, samochód, yacht i KPN...

  Chcesz poznać prawdę o agenturze? Tu znajdują się ważne sygnatury: http://www.tpapka.republika.pl/historia/lista.html

  Informacja tylko dla kapusi: to nie hyde park dla agentów. Wszelkie informacje typu: "teee, ty tez nie jestes święty" będą natychmiast usuwane. Podobnie informacje, że "to pewne, że to nie agent, bo mu dobrze z oczu patrzy". Od oceny kto jest agentem, a kto nie jest sąd i IPN, a nie teściowa i znajomy milicjant. Także "merytoryczne" wpisy o charakterze agentofilskim, opierające się wybranych, korzystnych dla szpicla fragmentach postępowania sądowego kasuje bez wahania!
  Pamiętacie Bociana z "Czasu Honoru"? Takie kreatury kasuje.

  Wszystkich innych serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dyskusji....
 • @janolsza 10:11:10
  Leszek Moczulski – Robert Berman
 • @Tomasz Sokolewicz 17:07:59
  Moczulskiego jednak możemy spokojnie już rozpatrywać w kontekście historycznym niemalże jak Piłsudskiego, nie jest czynny w polityce, wiadomo że bardziej się skłania na PO... jak w Nocnej Zmianie, ale to oczywistości. Dlaczego miałby być w jednej lidze z... Macierewiczem? On już nie jest zagrożeniem, inni szatani są nadal czynni. Widzimy ich codziennie w TV, mediach, a innych nie, bo sobie ryją po cichu.

  Czy dostanie order, czy nie to mi wisi. Widać w III RP trzeba być żydem, TW, czy inną kanalią żeby dostać cenną blachę. Dawniej nie było z tym lepiej. Kompromitacja idei odznaczeń. Zlikwidować to całkiem jak przed XVIII wiekiem.

  Szkoda trochę KPN, to mogła być ciekawa formacja gdyby przetrwała, w końcu bywali niepokorni, radykalni, patriotyczni, wspierali wojsko itd Lepszy KPN niż Ruch Palikota, prawda? Zwolenników KPN, byłych działaczy zachęcam do tworzenia Ruchu Narodowego.
 • Agentofile kwestionują, tylko co?
  Na portalu "Gazety Obywatelskiej" http://gazetaobywatelska.info/news/show/481 rzecznik „Komitetu Obrony Agentury” (nazwa inna, obiecuje znaleźć..) powołanego przez agenta SB TW Lecha Roberta „Leszka” Moczulskiego niejaki Mirosław Lewandowski zanegował informację o próbach szantażowania mnie przez członków zorganizowanej grupy agentofilskiej: Macieja Gawlikowskiego i Krzysztofa Króla publikacją rzekomo kompromitujących mnie i moją rodzinę materiałów.
  Mirosław Lewandowski
  Dodano: 2012-12-08 15:41:45
  Kolejne kłamstwo Tomasza Sokolewicza. Czy Kornelowi Morawieckiemu nie szkoda trwonić swojej legendy we współpracy z ludźmi pokroju Tomasza Sokolewicza?

  Korespondencja z Krzysztofem Królem, dosyć, obszerna zachowała się na moim PC, potwierdza w całej rozciągłości tezę o szantażu. Nie jestem prawnikiem i nie wiem na ile postępowanie agentofili jest niezgodne z prawem, ale czyste sumienie pozwala mi spokojnie pisać dalej.
  Znajomi z Krakowa potwierdzają zorganizowane zbieranie podpisów przez agentofili na rzecz orderu dla TW Lecha, i to co najmniej od 2010 roku.

  Co więc miałoby być nieprawdą, nie rozumiem.
  Propozycję Hyde Parku dla agentury na moich blogach muszę uprzejmie, lecz zdecydowanie odrzucić. Zastępowanie sądu przez Vortexa, Anala i Pawła Urbańskiego (ten ostatni przekierowuje młodzież na portal agentury i próbuje stawiać diagnozy w stylu bardziej walterowskiej prasy, niż jakiegokolwiek pielęgniarza, o lekarzach nawet bez specjalności nie wspominając ) może odbywać się na innych blogach, włączając przyjazne blogi gaziety i TVN.
 • Link do innej inkarnacji Marszałka...
  .. która wylądowała w polskiej piłce nożnej. Podobieństwa są uderzające.

  http://pilkarskamafia.blogspot.com/2012/12/ciag-dalszy-procesu-fryzjera.html
 • MOCZULSKI
  http://www.youtube.com/watch?v=e4kwcUuEJlE&feature=fvst
 • @grzech 13:19:12
  Przepraszam, jestem zapracowany i nie jestem na bieżąco. Ciesze się, że się wyjaśniło.
 • Agentofile orderowani, agent SB Moczulski - nie!
  Bardzo się z tego cieszę. Zwyciężyliśmy!
 • Podziękowanie
  Podziękowanie
  Dziękuje wszystkim: kilkuset sprawiedliwym, którzy zamieścili na swoich stronach internetowych swój sprzeciw wobec tworzenia przez telewizję publiczną obrazu „ludzkiego” Stanu Wojennego za pomocą emisji filmów, po części komedii wyprodukowa
  nych w PRL, po części filmów paradokumentalnych, których bohaterowie jak np. agent SB TW Lech Robert „Leszek” Moczulski do dzisiejszego dnia nie potrafili przejść szerokiej bramki lustracyjnej i za pomocą niepoważnego filmu próbują zmienić swój obraz w społeczeństwie.

  I choć podejmowane są próby zrobienia z tragedii groteski za pomocą szyderstwa i zapomnienia ponad 100 zamordowanych i wielu tysięcy ofiar przypadkowych: tych, którym nie udzielono pomocy w czasie wielkiej powodzi, tych którzy nie mogli wezwać pogotowia i tych, którzy nie mieli czym dotrzeć do szpitala..

  I choć te próby bliskie są zwycięstwa gdy agent SB TW Lech jako opozycjonista w głównym wydaniu warszawskiej telewizji 12.12.12 ocenia działalność opozycyjną Jarosława Kaczyńskiego na podstawie jego prawdziwych słów, że działalność w konspiracji i aresztowanie były groźniejsze niż „twarde” internowanie to jasne się dzieje, że prawda jest zagrożona i musimy jej bronić.

  Choć wielu Polaków zaczęły wierzyć, że nie było tortur, ani mordów, ani agentury, to jednak odnieśliśmy pewne zwycięstwo 13 Grudnia 2012 roku - agent SB TW Lech Robert „Leszek” Moczulski SOR Oszust nie został odznaczony orderem Orła Białego przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

  To dobrze.

  Dziękuje serdecznie wszystkim, którzy na fb swoim like pomogli akcje uczynić bardziej widoczną, i tym, którzy umieścili moje hmm, amatorskie zdjęcie agenta SB TW Lecha Roberta „Leszka” Moczulskiego wraz z Krzysztofem Królem, agentofilem, czyli członkiem oficjalnego komitetu historycznego (w którym nie ma jednak historyków) powołanego przez agenta TW Lecha w celu obrony jego wizerunku. Krzysztof Król nie był ani internowanym, ani więźniem politycznym Stanu Wojennego. Przez wiele lat był płatnym asystentem różnych agentów SB, a historię o redagowaniu podziemnego "Ucznia Polskiego" po prostu zmyślił. Obecnie jest doradcą Prezydenta Bronisława Komorowskiego mającym wpływ na… wydawanie odznaczeń państwowych opozycjonistom.

  To dzięki wam agent rezydent SB TW Lech Robert „Leszek” Moczulski musi trochę poczekać.

  Dziękuje.
  Artykuł ukazał się dzięki uprzejmości "Gazety Obywatelskiej", w której ukazał sie po raz pierwszy. "Prawda jest ciekawa - Gazeta Obywatelska" do nabycia w salonach "Kolporter" i w każdym dobrym kiosku.


  Recenzja wizji historii równoległej czyli east political fiction „Pod Prąd” Macieja Gawlikowskiego http://blogs.nowyekran.pl/post/82739,pod-prad-macieja-gawlikowskiego


  Więcej o agenturze: http://blogs.nowyekran.pl/post/67812,wielki-lek-jak-polacy-boja-sie-agentow-sb-i-ich-kontynuatorow


  Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to„ na mojej stronie facebooka.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej