Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
149 postów 127 komentarzy

niebezpieczna wolność

Tomasz Sokolewicz - Działacz niepodległościowy. Współtwórca "Ucznia Polskiego", Federacji Młodzieży Szkolnej i Polskiej Armii Krajowej. Pedagog, manager i germanista. Ulubione motto: "Milsza mi niebezpieczna wolność niż bezpieczna niewola” Rafał Leszczyński XV

Nie zabijaj! Zniszcz komunę!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na zdjęciu: jeden z procesów, który z pewnością w wolnej Polsce powtórzymy, obserwowany przez KPN. W drugim i dalszych rzędach komunistyczni mordercy: krwawy Kociołek i WRON.

 

 

Co za kraj! Wszyscy grają opozycjonistów. Jacek Karnowski fotografuje się uśmiechnięty na zdjęciu „naniby” policyjnym na reklamie nowej gazety, a reżyser Grzegorz Braun po nieudanej próbie zostania więźniem politycznym ( na facebooku sam widziałem już zdjęcia z podpisem „uwolnić więźnia sumienia Brauna!”) na warszawskich Powązkach, gdy zakłócał jedną z ekshumacji oświadcza, że należałoby kogoś z gaziety lub walterowni zabić. Nie trzeba długo czekać na poparcie dla „dysydentów” z „Rzeczypospolitej” i środowiska reżyserskiego wywodzącego się z TVN.

Nie chce wam psuć zabawy, ale przypominam, że „Rzeczpospolita” powstała jako gadzinówka Jaruzelskiego w okolicach Stanu Wojennego, bynajmniej nie z opozycjonistów.

Co do Grzegorza Brauna dziwię się, dlaczego nie zrobił do dzisiaj filmu dokumentalnego o „Piłsudczykach” czy innych grupach zbrojnych z lat 80’.

Kara dla Jaruzelskich musi być. Wolna Polska zabierze im i ich kontynuatorom majątek, który ukradli i zapewni uczciwe procesy. Jestem pewien, że kary będą surowe, szczególnie wobec tych, którzy mają na rekach krew. Bardzo chętnie przeznaczę część moich podatków na utrzymanie więzienne komunistycznych morderców i złodziei. Fundusze Europejskie właśnie się kończą. Grupy nacisku przy Sejmikach przestają istnieć. Czas się obudzić i kartką wyborczą zmieść przestępców do więzienia.

 

Artukuł ukazał się dzięki uprzejmości "Gazety Obywatelskiej", w której ukazał sie po raz pierwszy. "Prawda jest ciekawa - Gazeta Obywatelska" do nabycia w salonach "Kolporter" i w kazdym dobrym kiosku.

//gazetaobywatelska.info/news/show/438

KOMENTARZE

  • Kto dokona sprawiedliwości???
    Nie przedstawił pan nikogo, na kogo trzeba tą kartkę położyć??? Kto rozliczy, przed sądem zbrodniarzy, zaprzańców, komunistów i złodziei w jednym, jaki sąd tego dokona na swoich mocodawcach??? Nasza opozycja, nie potrafi zdobyć nawet jednego programu w telewizyjnego, który opowie prawdę, a pan chce uczciwie rozliczyć komunizm, kto to ma zrobić???Wszystkie przekaziory, kłamią ironicznie w żywe oczy, wymyślają sondaże i znowu kłamią??? Mają media, sądy, policję, służby specjalne, wojsko, najnowszą technikę inwigilacji, nawet nie pierdniesz, żeby nie wiedzieli??? Kartka wyborcza, uczciwe wybory, a kto ogłasza wyniki, policzą dokładnie, według ich sondaży, Palikot 10%, kpina w żywe oczy??? Przecież większość idzie głosować na tych uczciwych co im reżimowe media pokazują, tak, i głosują uczciwie??? Jak ktoś z opozycji wystąpi pięć minut z prawdą, to eksperci tydzień w każdej telewizji będą na niego pluć??? Już, brak słów...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej