Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
149 postów 127 komentarzy

niebezpieczna wolność

Tomasz Sokolewicz - Działacz niepodległościowy. Współtwórca "Ucznia Polskiego", Federacji Młodzieży Szkolnej i Polskiej Armii Krajowej. Pedagog, manager i germanista. Ulubione motto: "Milsza mi niebezpieczna wolność niż bezpieczna niewola” Rafał Leszczyński XV

Nie zabijaj! Zniszcz komunę!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na zdjęciu: jeden z procesów, który z pewnością w wolnej Polsce powtórzymy, obserwowany przez KPN. W drugim i dalszych rzędach komunistyczni mordercy: krwawy Kociołek i WRON.

 

 

Co za kraj! Wszyscy grają opozycjonistów. Jacek Karnowski fotografuje się uśmiechnięty na zdjęciu „naniby” policyjnym na reklamie nowej gazety, a reżyser Grzegorz Braun po nieudanej próbie zostania więźniem politycznym ( na facebooku sam widziałem już zdjęcia z podpisem „uwolnić więźnia sumienia Brauna!”) na warszawskich Powązkach, gdy zakłócał jedną z ekshumacji oświadcza, że należałoby kogoś z gaziety lub walterowni zabić. Nie trzeba długo czekać na poparcie dla „dysydentów” z „Rzeczypospolitej” i środowiska reżyserskiego wywodzącego się z TVN.

Nie chce wam psuć zabawy, ale przypominam, że „Rzeczpospolita” powstała jako gadzinówka Jaruzelskiego w okolicach Stanu Wojennego, bynajmniej nie z opozycjonistów.

Co do Grzegorza Brauna dziwię się, dlaczego nie zrobił do dzisiaj filmu dokumentalnego o „Piłsudczykach” czy innych grupach zbrojnych z lat 80’.

Kara dla Jaruzelskich musi być. Wolna Polska zabierze im i ich kontynuatorom majątek, który ukradli i zapewni uczciwe procesy. Jestem pewien, że kary będą surowe, szczególnie wobec tych, którzy mają na rekach krew. Bardzo chętnie przeznaczę część moich podatków na utrzymanie więzienne komunistycznych morderców i złodziei. Fundusze Europejskie właśnie się kończą. Grupy nacisku przy Sejmikach przestają istnieć. Czas się obudzić i kartką wyborczą zmieść przestępców do więzienia.

 

Artukuł ukazał się dzięki uprzejmości "Gazety Obywatelskiej", w której ukazał sie po raz pierwszy. "Prawda jest ciekawa - Gazeta Obywatelska" do nabycia w salonach "Kolporter" i w kazdym dobrym kiosku.

//gazetaobywatelska.info/news/show/438

KOMENTARZE

  • Kto dokona sprawiedliwości???
    Nie przedstawił pan nikogo, na kogo trzeba tą kartkę położyć??? Kto rozliczy, przed sądem zbrodniarzy, zaprzańców, komunistów i złodziei w jednym, jaki sąd tego dokona na swoich mocodawcach??? Nasza opozycja, nie potrafi zdobyć nawet jednego programu w telewizyjnego, który opowie prawdę, a pan chce uczciwie rozliczyć komunizm, kto to ma zrobić???Wszystkie przekaziory, kłamią ironicznie w żywe oczy, wymyślają sondaże i znowu kłamią??? Mają media, sądy, policję, służby specjalne, wojsko, najnowszą technikę inwigilacji, nawet nie pierdniesz, żeby nie wiedzieli??? Kartka wyborcza, uczciwe wybory, a kto ogłasza wyniki, policzą dokładnie, według ich sondaży, Palikot 10%, kpina w żywe oczy??? Przecież większość idzie głosować na tych uczciwych co im reżimowe media pokazują, tak, i głosują uczciwie??? Jak ktoś z opozycji wystąpi pięć minut z prawdą, to eksperci tydzień w każdej telewizji będą na niego pluć??? Już, brak słów...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej